Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][1.2.4]Minions-Koniec męczarni z zbieraniem drewna itp!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś, postanowiłem zrobić prezentacje modyfikacji o nazwie ,,Minions 1.2.4,, modyfikacja dodaje nam slugusy które za ciebie wykonują dużo rzeczy a ty nic nie musisz robić tylko patrzysz.

Można im nawet dawać kary!

Obejrzyj film po więcej informacji zobacz jak to wygląda daj łapkę w górę i subskrybuj jak się podoba.

Subskrybuj po więcej

Klik!

Dawajcie łapki w górę jak się podoba modyfikacja!

 

 

Download:

Skan:

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/2c6c2f719c066faee7c3e5e666dc5126d7252f0f

Opublikowano

Jak dla mnie za duże ułatwienie w grze, ale może się przydać innym.. ;)

 

Trochę nie na temat, ale pogłośnij sobie mikrofon bo jak wziąłem na full głośność to ledwo Cię słychać, do tego dochodzi szum;/

Opublikowano

Jak dla mnie za duże ułatwienie w grze, ale może się przydać innym.. ;)

 

Trochę nie na temat, ale pogłośnij sobie mikrofon bo jak wziąłem na full głośność to ledwo Cię słychać, do tego dochodzi szum;/

Co ty piepszysz, kup sobie głośniki

35353.png

18703.png

32266.png

Opublikowano

Chwalę Cię na wieki za wstawienie+ wytłumaczenie tego cholerstwa, widziałem to ale nie umiałem tego ogarnąć :/..+.

Może dasz wskazówki jak to zainstalować? -,-

E9mwj60.png

Bronze V czeka na nowe mięso.

Opublikowano

Poszedlem do kopalni Wrocilem za 1 godzinke

Patrze ? Niema lasu!

Biedne Zwięrzeta Czekają na twoją Pomoc Pomoz im Nie Bądz Nie dobry

Prosze to tylko 1%

d424a80f76e16bf552a09fae02fee808_126267.gif

Opublikowano

Fajna Modyfikacja ;)

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...